پیوند آموزشکده توانا و تشکیلات بهائیت

آموزشکده بهائی توانا از وکلا و کنشگران سیاسی دعوت کرده تا در دوره‌ آموزشی شرکت کنند که چالش حقوق بشری برای ایران به دنبال خواهدداشت.

در پی گامهای جدید نقشه تشکیلات بهائیت برای ایجاد چالش و پرونده حقوق بشری بین المللی برای ایران کانال تلگرامی آموزشکده توانا وابسته به فرقه ضاله بهائیت ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ از برگزاری دوره آموزشی آنلاین با عنوان «غلبه بر چالش‌های نمایندگی حقوقی» در آموزشکده مذکور و پذیریش دانشجو خبر داد.

در این دوره از وکلایی که پرونده های حقوق بشری را وکالت می کنند و کنشگران مدنی و سیاسی دعوت شده تا در دوره آموزشی شرکت کنند که موانع ساختاری و سیستمی و اجتماعی در ارائه خدمات حقوقی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

در بخشی از فراخوان مطرح شده است که در دوره آموزشی ذکر شده به بررسی شیوه‌هایی پرداخته می‌شود که طی آن وکلا و کنشگران می‌توانند به بهائیان کمک کنند تا در مسیر دسترسی به خدمات حقوقی، بر این چالش‌ها و موانع فائق آیند.

همچنین در این خبر فرم ثبت نام دوره که در یک کانال تلگرامی برگزاری خواهد شد به اشتراک گذاشته شده است.

زمانی که تشکیلات بهائیت در حال به چالش کشیدن نظام در مجامع بین المللی حقوق بشری است آموزشکده توانا دوره آموزشی خدمات حقوقی برای وکلایی که پرونده های مشابه دارند برگزار می کند. هماهنگی اقدامات آموزشکده توانا با سیاستهای جاری بیت‌العدل جای هر گونه شبهه وابستگی آنها به مرکز جهانی بهائیت را پاسخ داده و پیوندشان را آشکار ساخته است.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران