واکنش یک بهائی به زلزله بندرعباس

واکنش عجیب یک بهائی به زلزله بندرعباس

واکنش عجیب یک بهائی به زلزله بندرعباس : سه شنبه ۲۵ آبان یکی از بهائیان در پیج اینستاگرام خود زلزله دو روز پیش بندر عباس را به انفجارانبارهای موشکی سپاه پاسداران نسبت داد که توسط اسرائیل بمباران شده است. (تصویر پیج در پیوست)

دشمنی فرقه ضاله بهائیت با اسلام و نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران امر تازه ای نیست و این فرقه همواره کوشیده با نشر اکاذیب، خبرسازی و دورغ پراکنی مظلومیت خویش و ظالم بودن حاکمیت ایران را الغاء نموده و از آن بهره برداری نماید لذا پیروان خویش را تشویق و ترغیب به نشر اخبار دروغ در فضای مجازی می کند

واکنش یک بهائی به زلزله بندرعباس : با توجه به اداره بهائیت به صورت تشکیلاتی و سازمانی همواره هسته مرکزی این فرقه بر فعالیت های تک تک پیروان خود  در راستای رسیدن به اهداف خویش نظارت داشته و بر اساس آن دستورات لازم را صادر می کند بنابراین هیچ فرد بهائی نمی تواند ادعا نماید که فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و…. مستقل دارد وهمچنین سرکردگان آن نمی توانند مسئولیت اعمال و رفتار پیروان خود را نپذیرفته فعالیت های آنها را جدا از بهائیت اعلام نمایند.

مدتی است که تشکیلات بهائی با اجازه به افراد نو کیش و تازه وارد بهائی  در امر تبلیغ خصوصا در فضای مجازی باعث گردیده که این افراد با انتشار مطالبی موهن ، مضحک و حتی خلاف آنچه که فرقه مدعی آن است  اسبابی را برای رسیدن اشخاص به حقیقت مهیا نمایند.

زیرا زمانی که مطالبی  مانند توهین به مقدسات ملل و ادیان، دروغ، افترا، تمایل به خشونت و… توسط پیروانش در فضای مجازی منتشر می شود موجب آشکار شدن چهره واقعی بهائیت شده  و تشکیلات این فرقه نمی تواند با انکار آن و قرار دادن مسئولیت بر عهده شخص منتشر کننده ، آن را نظر شخصیه او بداند 

اما اینکه این فرقه به چه علت اجازه تبلیغ به چنین افرادی می دهد که موجب تمسخر و بی اعتباری بهائیت شده و آسیب های فراوانی را به آن وارد می کنند خود مسئله ای است که جای تحقیق و بررسی دارد.  

از این جهت که آشکار نمودن حقیقت و امر به معروف و نهی از منکر بر هر مسلمان واجب است منتشر کردن و رسانه ای نمودن آنچه که بهائیان می گویند از انواع توهین ها، دروغ ها و مطالبی که با ادعاهای  فرقه بهائیت تعارض دارد باعث می شود که مردم نسبت به این فرقه و حقیقت آن آشنا گردیده و راه مکر و نیرنگ تشکیلات بهائی بسته شود.

  کانال رسمی موسسه معراج در ایتا

روحیه مکسول کیست؟ Rúhíyyih  Maxwell