نقشه تشکیلات بهائیت با موضوع زنان و طرح اتهامات واهی علیه نظام

تشکیلات بهائیت برای بازگرداندن زنان هنجارشکن در صحنه اغتشاشات همواره اتهامات واهی را علیه نظام مطرح می‌کند.

تشکیلات بهائیت مدت‌هاست با طرح شعار تساوی حقوق زنان و مسائل جنسیتی به دنبال پیشبرد اهداف و نقشه‌های تشکیلاتی است و در ابعاد مختلف دنبال می شود.

سمیرا رامش‌فر نماینده تشکیلات بهائی در سازمان ملل و عضو جنبش زنان این سازمان ۲۳ اسفنده سال گذشته طرحی را با عنوان«سازماندهی مجدد جنبش زنان برای گام های بعدی رو به جلو» مطرح کرد که به صورت سیستماتیک شتاب فوق العاده‌ای گرفته است، به طوری که بعد از آن تشکیلات بهائیت بیشتر فعالیت های منطقه ای،جهانی و بین المللی را با عنوان زنان پیش می برد.

نمونه دیگر آن مطلبی است که سرویس خبری جهان بهایی (BWNS) سوم بهمن در توئیتر و اینستاگرام منتشر کرد با عنوان «دفتر BIC آدیس آبابا ویدئویی را در مورد نقش زنان در ایجاد صلح منتشر می کند که بخشی از مجموعه ای است که به بررسی مشارکت های دفتر در گفتمان صلح می پردازد».

این فعالیت‌ها به همراه ایجاد شبهاتی در مورد زندگی زنان ایران دنبال می شود مانند عدم رعایت حقوق زنان ، قتل‌های ناموسی، کودک همسری، حجاب اجباری و… که با انشار بیانیه و مقاله در رسانه ها و شبکه های مختلف می تواند مشکلاتی را برای کشور ایجاد کند.

اینک شعار “نقش زنان در ایجاد صلح” ادامه روند استفاده ابزاری از زنان و گسترش دادن جنبش‌های زنانه در شدت بخشیدن به هنجارشکنی‌های دینی،فرهنگی و اجتماعی در ایران است که سایت آسو وابسته به بنیاد تسلیمی بهائی ۵ بهمن نوشته ای را پیرامون همین مسائل از پویان مکاری منتشر کرد.

این نوشتار که با عنوان: «خشونت کلامی سیستماتیک علیه زنان معترض» انتشار یافته جمهوری اسلامی ایران را به خشونت های جنسی(کلامی، روانی و جسمی) نسبت به زنان اغتشاشگر در عرصه های مختلف متهم کرده است.

تفکیک موضوع خشونت جنسی به عرصه های خیابان، محل کار، دانشگاه و شبکه‌های اجتماعی و بزرگ‌نمایی این تهمت بی شرمانه نسبت به نظامی صورت می‌گیردکه همواره بر مقدسات و نگاه پاک نسبت به زنان تاکید دارد.

طرح چنین اتهامی که حتی از نگاه  مخالفان خیلی احمقانه به نظر می رسد در عین حال نقشه‌ای هوشمندانه است که قطعا تکرار خواهد شد.

معرفی جمهوری اسلامی به عنوان نظامی فاقد اخلاق و مخالف زنان مخصوصا در بحث جنسیتی، جنبش‌هایی را از سوی زنان هنجارشکن در داخل و خارج به همراه خواهد داشت و در پی آن گروه ها، نهادهای دولتی و غیر دولتی در کشورهای مختلف و سازمان های بین المللی در این بازی شرکت خواهند کرد که چهره‌ای مدافع حقوق بشر و طرف دار زنان از خود نشان می‌دهند، چنانکه پیشتر نیز این بازی را بارها در ایران و کشورهای دیگر به راه انداخته‌اند.

نکته قابل تامل دیگر در این نوشتار اعتراف بهائیت و آشوب‌گران به حضور زنان بی حجاب  در اجتماعات و دانشگاه ها و از بین بردن دیوارهای حائل میان آقایان و خانمها است که نمونه هایی از بددهنی آشوب گران برای وادار کردن نیروهای انتظامی به واکنش های تند و عجولانه را در رسانه ها شاهد هستید؛ البته در اغلب موارد این نقشه‌ها شکست خورده است .

اینک در ادامه برنامه‌های تشکیلاتی بهائیت که جنبش های زنانه و جنسیتی را مقابل نظام نشان می دهد برای نهادینه کردن نقشه شومش اتهامات مضحک مطرح شده را ادامه خواهد داد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

تشریح نقشه بهائیت برای ایران توسط رسانه رسمی فرقه