حکم اولیه مجرم بهائی صادر شد

احکام مربوط به مجرم بهائی که در اغتشاشات فعالیت داشت و رئیس کمیسیون حقوق بشر پارلمان آلمان کفالت سیاسی وی را پذیرفته بود صادر شد.

کانال تلگرامی آموزشکده توانا و دیگر رسانه‌های بهائی هشتم اسفند ۱۴۰۱حکم اولیه صادر شده برای پیام ولی یکی از مجرمین بهائی که در اغتشاشات نیز فعالیت داشته را رسانه‌ای کردند.

پیام ولی از بهائیان ساکن کرج است که ۲ مهر به جرم تحریک مردم به اغتشاش بازداشت شد. مشاهده صفحه اینستاگرام وی، حجم بالای هنجارشکنی و فعالیت علیه نظام را کاملا روشن می سازد با این حال رسانه‌های معاند برای تطهیر این فرد نظام را متهم به اعتراف اجباری کرده‌اند.

اهمیت اقدامات پیام ولی برای تشکیلات بهائیت به قدری است که رسانه‌های رسمی و وابسته این فرقه ضاله پس از بازداشت وی پوشش خبری گسترده‌ای را آغاز کردند و  رئیس کمیسیون حقوق بشر پارلمان آلمان کفالت سیاسی این فرد مجرم را برعهده گرفت.

روند حمایت تشکیلات بهائی از متهم مذکور را می توان در پی دستور آشکارسازی ارزیابی کرد که در مجامع بین‌المللی حقوق بشری می تواند برای نظام تبعاتی داشته باشد.

لازم به ذکر است حکم صادره ۱۶ سال حبس به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام، اغوا و تحریک مردم به آشوب و کشتار، همکاری با دول متخاصم و ۲ سال ممنوع‌الخروجی و ۲ سال تبعید به یاسوج اعلام شده است.

در اینستاگرام همراه ما باشید

تحریف تاریخ نشانه عجز بهائیت است