دانشگاه موضوع عملیات روانی بهائیت

محیط دانشگاه و اساتید و دانشجویان آزاد شده از زندان سوژه عملیات روانی تشکیلات بهائیت شدند.

همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از بهائیان فعال در فضای مجازی، سلسله توئیت‌هایی پیرامون اخراج بهائیان از دانشگاه‌ها تا اجازه بازگشت دانشجویان اغتشاشگر منتشر کرد و این اتفاقات را نشانه ضعف و شکست نظام تلقی کرد.

انتخاب زمان طرح این مسائل توسط عنصر رسانه‌ای بهائیت در دهه فجر برای تضعیف دستاوردهای انقلاب انجام شده اما برخی از نکات در پست‌های منتشر شده حائز اهمیت است.

وی ضمن توهین به مدیران و اساتید دانشگاه‌ها، تاسیس دانشگاه زیرمینی بهائیان در ایران را ناشی از اخراج آنها از دانشگاه ها دانسته سپس تاسیس دانشگاه زن،زندگی،آزادی توسط استادان اخراجی از دانشگاه را القاء کرده است که می تواند موجب ایجاد جریان علمی موازی خارج از نهادهای رسمی و در مقابل باورهای دینی که تعصب نامیده، شود.

این عنصر بهائی عفو دانشجویان خاطی در اغتشاشات اخیر و اجازه بازگشت آنها به دانشگاه را به سخره گرفته و نمونه ای از شکست جمهوری اسلامی دانسته است.

لازم به ذکر است که فعالیت پیروان بهائیت در جامعه و دانشگاه ها از آغاز انقلاب، سبب برخوردهای قانونی و اخراج پیروان متظاهر به بهائیت از موسسات عالی کشور شده است؛ در مقابل این تشکیلات به جای تمکین قانون و القاء وجوب تمکین قانون و تظاهر نکردن به بهائیت، سالهاست با شیطنت برخورد قانونی نظام با متخلفین را دستاویز مظلوم نمایی و تخریب چهره جمهوری اسلامی قرار داده و از سوی دیگر مانع بازگشت پیروان این فرقه تشکیلاتی به اسلامی می‌شود.

در پی شکست نقشه‌های شوم بدخواهان نظام از جمله بهائیت و به نتیجه نرسیدن اغتشاشات  قطعا استراتژیها تغییر یافته و بهره‌گیری از افراد بازداشته شده خصوصا در دانشگاه‌ها کاملا متصور است و در اقدامات رسانه های اخیر شواهدی از این اقدام دیده می شود و کلیپهای متعدد متهمان آزاد شده که دهن‌کجی به نظام محسوب می شود از آن جمله است.

در اینستاگرام همراه ما باشید

تشریح نقشه بهائیت برای ایران توسط رسانه رسمی فرقه