عبدالحمید سوژه ثابت رسانه‌های بهائی و بیگانه

امام جماعت مسجد مکی زاهدان که از مهر ماه در خطبه‌های نماز جمعه خود سعی در تحریک مردم دارد دوباره سراغ حمایت از فرقه ضاله بهائیت رفت.

در هفته های اخیر امام جماعت مسجد مکی زاهدان تبدیل به یکی از سوژه های ثابت رسانه‌های بیگانه شده و با تحریک جوانان و مردم فضای اتحاد و انسجام مردم و کشور را مخدوش کرده است.

عبدالحمید که در ۴۰ سال گذشته نسبت به وضعیت مردم و پیشرفت‌های کشور سکوت اختیار کرده بود به یکباره خیرخواه دنیا و آخرت مردم شده و در طریق خیرخواهی ایجاد التهاب و تحریک جوانان به نظام را در پیش گرفته است.

وی در نماز جمعه این هفته با گریز به مسائل شهروندی نظرات همه فقهای اهل سنت را زیر پا نهاده و علیرغم باطل و منحرف دانستن بهائیت توسط همه علمای سلفشان گفت:

«اگر در نسل‌های گذشته مذاهبی مانند بهائیان هم مرتد شمرده می‌شوند، نباید این حکم را به نسل‌ جدید تسری داد و در حق آنان تبعیض قائل شد.»

«شیخ جادالحق علی جاد الحق» از معروف ترین شیوخ الازهر مصر در عبارتی صریح پیرامون بهائیت گفته است: «بهائیت مذهب باطلی است که نه تنها اسلام را رد می‌کند، بلکه ارتباطی با مسیحیت و یهود ندارد. بهائیت گروهی است که تابع صهیونیسم بین الملل بوده و ماموریت دارد تا برنامه های تبهکارانه آن را در کشورهای اسلامی و عربی به اجرا در آورد؛ و دلیل آشکار آن، پذیرفتن حیفا به عنوان قبله بهائیان است»

لازم به ذکر است که علمای اهل سنت در ایران نیز مخالف تشکیلات بهائیت بوده و پیروان این جریان را منحرف می‌دانند.

اظهارات امام جماعت مسجد مکی زاهدان به کام رسانه های ضد انقلاب خوش آمده و دو روز گذشته صدر رسانه ها و محافل ضد ایرانی را به خودش اختصاص داده است؛ تشکیلات بهائیت که از این اتفاق در ذوق زدگی به سر می برد با تمام عده و اصحابش، مدیریت و رپرتاژ این خبر را با تحلیل های مفصل به دست گرفته و ساعت ها درباره آن برنامه تولید کرده است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

حمایت مولوی عبدالحمید از بهائیت برخلاف علمای اهل سنت