نقش آفرینی خزنده در اغتشاشات؛

شیوه تشکیلات بهائیت در وقایع ایران

بررسی واکنش‌ها و وقایع امروز بهائیت بدون توجه به گذشته تشکیلات، راهبردی خطاست و تشکیلات بهائیت از بدو تشکیل تاکنون برای نقش آفرینی در وقایع، شیوه ای خزنده را درپیش گرفته است از جمله در موضوع اغتشاشات ایران.

در پی وقوع اغتشاشات، شیوه نقش آفرینی تشکیلات بهائیت، در وقایع ایران، به عنوان یکی از متحدان اصلی جبهه استکبار جهانی را از دیدگاه حجت الاسلام والمسلمین استاد علیرضا روزبهانی جویا شدیم. استاد روزبهانی مدیر مسئول موسسه مطالعات فرقه شناسی معراج و مدیر گروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم است. صوت این مصاحبه کوتاه برای آگاهی بیشتر علاقمندان به مباحث بهائیت، انتهای این نوشتار در دسترس شماست.

از نخستین روزهای انقلاب تاکنون تشکیلات بهائیت در تعارض با جمهوری اسلامی ایران است، چون مدعی دیانت بعد از اسلام بوده و در تعارض ذاتی با اسلام است و قرائت شیعی از اسلام را نمی پذیرد.

اگر بخواهیم وقایع امروز بهائیت را بدون توجه به گذشته آن ببینیم، یک راهبرد خطا را دنبال کرده ایم و ما بایستی عملکرد امروز تشکیلات بهائیت را با عملکرد ۴۳ سال گذشته بعد از انقلاب مورد بررسی قرار دهیم .

آنها حرکت خزنده ای را از ابتدا انقلاب اسلامی ایران شروع کردند چون می دانستند حکومتی که به رهبری امام خمینی(ره) به عنوان یک مرجع شیعه به ثمر رسید، نمی تواند بهائیت را به رسمیت بشناسد، لذا تشکیلات این فرقه ضاله از آغاز، در موضع مخالف حرکت کردند…

در اینستاگرام همراه ما باشید

نیرنگ بهائیت در پس یک شعار