سلبریتی‌های وطن‌فروش در تور بهائیت

مهناز افشار و احسان کرمی سلبریتی‌های وطن‌فروش در تور بهائیت که امروز به مردم و وطن خود خیانت کردند به میزبان جدیدشان که حامی جنگ و تحریم است هم وفادار نخواهند ماند.

جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب  سال ۵۷ تاکنون، با فراز و نشیب‌های مختلفی مواجه بوده است که خودی‌ها و معاندین، هر دو در آن تاثیر داشتند. تجزیه طلبان، جریانات مارکسیستی و کمونیستی، منافقین، سلطنت طلب‌ها، فرق انحرافی و سلبریتی‌های وطن‌فروش، همگی همراه با عناصر جریانات استکباری جمع شدند تا انقلابی که به رهبری امام راحل(ره) بنا نهاده شد و به فرموده رهبر معظم انقلاب، امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است را از صحنه روزگار محو کنند.

پیشکسوتان و چهره‌های عرصه‌های مختلف هنری و ورزشی نزد مردم از ارزش و احترام بالایی برخوردارند و سرمایه های ملی به حساب می آیند، اما هستند در این میان سلبریتی‌هایی که نه دین می شناسند و نه وطن، و از اجر و قربی که با سرمایه‌های مردم و به نام ایران کسب کردند برای ضربه زدن به همین مردم و نظام استفاده می کنند. آنها وطن و شرف را زیر پا گذاشته و در تور دشمنان اسلام و قرآن، همچون تشکیلات فرقه ضاله بهائیت بستر و محفلی برای خودشان پهن کرده اند.

هفته گذشته مهناز افشار که چندی قبل در تجمع معاندین در آلمان تحقیر شده بود، این‌بار به تبلیغ یک مرکز ضدامنیتی و جنگ‌طلب علیه مردم ایران پرداخت.

آموزشكده توانا یکی از رسانه‌های وابسته به تشکیلات ضاله بهائیت که توسط این بازیگر فراری در فضای مجازی تبلیغ شد، به‌طور مستقيم از وزارت خارجه آمريكا بودجه دریافت می‌کند. این مرکز که توسط مهناز افشار معرفی شده، رويكردی به‌شدت ضدايراني و جنگ‌طلب دارد؛ ازجمله اینکه هيچ ابايي از پيشنهاد تحريم و يا حمله نظامي به ايران ندارد.

مديريت آموزشکده فوق به‌عهده مريم معمارصادقي(برادرزاده سرهنگ معمارصادقي مسئول دفتر فردوست) است و همسرش اكبر عطري(عضو سابق تحكيم وحدت) امور اجرايي آن را انجام می‌دهد. مدیر آموزشکده توانا چندی قبل در گفت‌وگویی به گرفتن پول از آمریکا و تبلیغ جنگ برای صهیونیست‌ها اعتراف کرده بود. «ایران دیس اینفو» عنوان پروژه آنها علیه ایران بود که با فاش‌شدن دریافت پول از دولت آمریکا برای تبلیغ جنگ نظامی و تحریم علیه ایران توسط این مؤسسه، موجب رسوایی آنها در غرب و حتی نزد اپوزیسیون شد.

احسان کرمی که چندی پیش به همراه یک بازیگر ایرانی، به دلیل شرکت در عروسی فردی وطن‌فروش و مساله دار حاشیه‌ساز شده بود این بار با حضور در شبکه ماهواره‌ای و فاسد “من و تو” وابسته به تشکیلات بهائیت و اعلام همراهی با اغتشاشگران ماهیت واقعی خود را آشکار ساخت و در صف وطن‌فروشان ایران ایستاد.

تشکیلات فرقه ضاله بهائیت که از ابتدای انقلاب تاکنون در جبهه استکبار و سلطه طلبان مقابل کشور قرار گرفته آماده است به هر شکل ممکن به مردم و نظام ضربه بزند  و سلبریتی‌های وطن‌فروش در تور بهائیت زمینه را برای آنها هموار می کنند؛ مردم و نظام مرز بین هنرمندان و چهره های معتقد و ارزشمند، با تعدادی سلبریتی وطن‌فروش را به خوبی می شناسند و این افراد همانطور که به مردم و وطن خود خیانت کردند به میزبان جدیدشان که حامی جنگ و تحریم علیه ایران است هم روزی پشت خواهند کرد.

سلبریتی‌های وطن‌فروش در تور بهائیت

در اینستاگرام همراه ما باشید

نیرنگ بهائیت در پس یک شعار