دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد

دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد

دهه فجر انقلاب اسلامی و حماسه مردم ایران اسلامی در بهمن ماه سال ۱۳۵۷، پرشکوه‌ترین استقبال تاریخ را رقم زد؛ این روز یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران است و شور و شوق مردم در آن وصف ناپذیر بود. دهه‌ی فجر، آن آیینه‌یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌های تاریک و قرون خالیه، بایستی ما مینشستیم و اسمی از اسلام میآوردیم. دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

دهه فجر انقلاب اسلامی

گرامیداشت روز‌های سرنوشت‌ساز ملت ایران، از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ است. این ایام پاسداشت وقایعی همچون بازگشت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی پس از ۱۵ سال تبعید و اعلام تشکیل دولت موقت، پیوستن بسیاری از ارتشیان به انقلاب و بیعت نیروی هوایی با امام بزرگوار است.

شکست حکومت نظامی‌ و فتنه گری فرقه های ساختگی و ایادی آنها همچون بهائیت و صوفیه با حضور شکوهمند مردم در صحنه به فرمان امام خمینی (ره)، فتح مراکز مهمی همچون صدا و سیما و پادگان‌های نظامی را رقم زد، که سرانجام پیروزی انقلاب اسلامی را در پی داشت.

به فرموده رهبر معظم انقلاب: اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوی از این مملکت برکنده شود.

دهه فجر انقلاب اسلامی ایران ، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است که غریو آزادی خواهی و استقلال طلبیشان در اذهان آزادگان و مستضعفین جهان طنین‌ انداز شد و به الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم مبدل گردید و توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر ملل تسری بخشد.

تجدید حیات ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) در پرتو آموزه های دین مبین اسلام و فرهنگ عاشورا روح تازه ای در کالبد ملت دمید و امروز به مدد آن روح بزرگ و نائب برحقش نسیم روح بخش آن وجدان بیدار ستمدیدگان عالم را نوید رهایی و تعالی می بخشد.

مردم ایران، ایام دهه فجر و سالروز استقلال و آزادی خود از چنگال استکبار جهانی را، که مرهون خون‌های مطهر شهیدان و مجاهدت‌های ملت ایران و رهبری امام خمینی (رحمة‌الله‌علیه) بود؛ هرساله جشن می‌گیرند و امیدوارند که این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف)، متصل شده و جشن برپایی حکومت عدل الهی را در عصر حضور حضرت قائم (عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف) پاس بدارند.

مدیریت و پژوهش‌گران سایت معراج خرد فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم عزیز ایران اسلامی تبریک می‌گوید.

کانال رسمی موسسه معراج در ایتا

معرفی فرقه مدعی دروغین یمانی