تحریف تاریخ و ارزش‌های ملی هدف فرقه ضاله بهائی

اهمیت و تاثیر تاریخ ایران زمین در شکست طرح‌های معاندان نظام ایران باعث شده است تا فرقه ضاله بهائی به دنبال تحریف تاریخ ایران باشد.

سایت بهائی “آسو”  ۱۲ اردیبهشت ترجمه مقاله‌ای از یک استاد تاریخ دانشگاه اورشلیم را که با هدف تغییر شیوه آموزش تاریخ ایران به نسل جوان، منتشر شده توسط عرفان ثابتی رونمایی کرد.

«ووال نوح هراری» استاد تاریخ دانشگاه اورشلیم ضمن اشاره به موضوع یادسپاری از گذشته و تمایز آن در این مقاله، انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ و تاثیر آن بر کشور را مورد بررسی قرار داده است.

تاریخ ایران مشاهیر و مفاهیم موثر و عمیق بر موضوعاتی همچون میهن‌دوستی، دین‌پذیری و افتخار ایرانیان به ملّیت و اسلام دارد که معاندین آن را عامل مهم شکست طرح‌هایشان علیه کشور می دانند و در صدد حذف و تحریف تاریخ ایران هستند.

تاثیر تاریخ بر کودکان به دلیل الگوبرداری از مشاهیر دینی، ملِی و وقایع مهم ضمن ایجاد زمینه رشد استعدادها با یادسپاری آنها در ضمیر ناخوآگاه،باعث شده صهیونیسم و بهائیت در پی یافتن راه‌های تحریف تاریخ، خصوصا تاریخ مشاهیر انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ شمسی باشند.

سند ۲۰۳۰ سازمان ملل نمونه‌ای از تلاش دشمنان برای حذف نمادهای ملی و مذهبی خصوصا انقلاب و دفاع مقدس از کتب درسی است که به بهانه دوری کودکان از خشونت در کشور مطرح و مدتی نیز اجرا شد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

انتخابات فرمایشی بیت العدل با هدف ورود افراد خاص