بیانیه تحلیلی وزارت اطلاعات از؛

دستگیری جاسوسان بهایی وابسته به تشکیلات سری

بیانیه‌ تحلیلی وزارت اطلاعات جزئیات بیشتری را از پشت پرده حوادث روزهای اخیر و دستگیری لایه های پنهان و جاسوسان تشکیلات بهاییت در اغتشاشات روشن کرد.

وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای از دستگیری جاسوسان سری تشکیلات بهاییت در میان بازداشت شدگان عناصر اصلی ترور و تخریب در اغتشاشات اخیر پرده برداشت.

در این بیانیه از بازداشت عوامل و مرتبطین گروهک منافقین، عوامل گروهک های کومله و دمکرات کردستان، عناصر گروهک های تکفیری ـ تروریسیتی همراه با مواد منفجره، وابستگان به رژیم منحوس پهلوی و سلطنت طلبان و اتباع بیگانه از چند کشور اروپایی مطالبی عنوان شده است.

همچنین در بخشی از بیانیه آمده است:

« سازمان جاسوسی بهاییت بنا به دستور مرکزیت مستقر در حیفای اشغالی، ورود پرحجمی به صحنه‌ آشوب و اغتشاش و تشویق به خرابکاری و تخریب اماکن عمومی داشت. بر این مبنا در روزهای اخیر هسته‌ی اصلی و سرّی بهاییت شامل سه نفر از سران بهاییت و دو نفر از تیم رسانه‌ای آن‌ها بازداشت شدند.»

این در حالی است که تشکیلات بهاییت مدعی صلح کل و تبعیت از قوانین کشورها است و در ظاهر تابعیت مطلق و بی چون و چرای قوانین کشورهای مطبوع را به عنوان اصول فرقه تبلیغ می کند اما در واقع از هیچ اقدامی علیه مقررات جمهوری اسلامی ایران دریغ نمی کند.

علی‌رغم ممنوعیت تبلیغ بهاییت در ایران؛ فعالیت‌های تشکیلاتی این فرقه ضاله در کشور به صورت مستمر توسط عوامل آن دنبال می شود، اما تشکیلات بهایی مستقر در سرزمین های اشغالی، به شدت ملتزم به عدم تبلغ در اسرائیل، مطابق خواست غاصبان آن کشور است ؛ یکی از مسائلی که رسانه های بهایی مقید به تبلیغ علیه آن هستند، مساله حجاب در جامعه اسلامی است که در قول و عمل ضدیت خودشان با دستور قرآن و اسلام را نشان می دهند و در پازل معاندین و دشمنان مردم ایران نقش ایفا می کنند.

در شرایطی که بدخواهان و مخالفین مردم ایران تلاش کردند تا به پیکر جامعه شیعی ضربه مهلکی وارد کنند، زمینه برای اقدامات و فعالیت های ضد انسانی جاسوسان تشکیلات بهاییت فراهم شد و به خیال باطل با براندازان همراه شدند که با عنایات خداوند متعال و هوشیاری سربازان گمنام وطن، توطئه آنها خنثی شد و یک بار دیگر چهره واقعی و خبیث تشکیلات بهاییت و عناصر آن آشکار گشت.

 

در اینستاگرام همراه ما باشید

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهاییت