خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران

تشکیلات بهائیت از حضور وزیر امور خارجه ایران در حیات خلوتش ناخرسند بود لذا از رفتار غیردیپلماتیک با وزیر ایرانی خوشحال شد.

در پی اقدام غیردیپلماتیک چند نماینده از سازمان‌های غیردولتی و تعدادی دیپلمات‌ هنگام سخنرانی وزیر امور خارجه ایران در پنجاه و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل ، رسانه های تشکیلات بهائیت همچون “برابری حقوقی=عدالت=وحدت و آموزشکده توانا” هشتم اسفند ۱۴۰۱ از این اتفاق ابراز خرسندی کرده و اقدام غیردیپلماتیک مذکور را منعکس کردند.

اقدامات ضد ایرانی بهائیت ناشی از شکست نقشه‌های تشکیلاتی آنها در ایران و نگرانی از گسترش دیدگاه شیعی در منطقه و قاره‌های دیگر است؛ علاوه بر این، شورای حقوق بشر سازمان ملل تبدیل به حیات خلوتی برای فرقه ضاله بهائی شده که حضور وزیر امور خارجه کشور در نشست مذکور باعث نگرانی و واکنش بهائیت شده است.

این در حالی است که فرقه ضاله بهائیت مدعی حمایت از قوانین کشورها است اما رسانه های رسمی و وابسته به آن از هر اقدام ضدایرانی استقبال می کنند و به سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی ایران ضریب می دهند.

تشکیلات بهائیت تاکنون هیچ واکنشی به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در فلسطین و کشتار کودکان یمنی توسط ائتلاف عربی سعودی نشان نداده و حتی یک اعتراض رسانه‌ای هم نکرده است.

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران

 

در اینستاگرام همراه ما باشید

تضعیف منافع بهائیت و شبکه سعودی در انگلستان