خط و نشان نماینده بهائیت در سازمان ملل برای ایران

نماینده نقوذی تشکیلات بهائیت در سازمان ملل به دلیل اجرای احکام قضائی قاتلان ملت برای ایران خط و نشان کشید.

نازیلا قانع عنصر نفوذی تشکیلات بهائیت و گزارشگر ویژه آزادی مذهب سازمان ملل ۲۹ اردیبهشت با باز نشر مطلبی از کمیته حقیقت یاب سازمان ملل، درباره اجرای احکام قاتلان ملت، برای جمهوری اسلامی ایران خط و نشان کشید.

در پی اجرای احکام قضایی قاتلان و هنجارشکنانی که سال گذشته جان و مال مردم را در سراسر ایران به خطر انداختند؛ فرقه ضاله بهائی با استفاده از عناصر نفوذی (مانند نازیلا قانع و سیمین فهندژ) در سازمان ملل و فشار بر این سازمان در تشکیل کمیته حقیقت یاب، با دخالت در امور داخلی ایران، محاکمه عاملان آشوبها را محکوم کرده؛ سعی دارند در مداخله‌ای آشکار از قاتلان ملت، قهرمانانی اسطوره‌ای بسازند.

واکنش مذکور نشان می دهد سازمان ملل با نفوذ برخی کشورها، سازمان هاو فرقه ها استقلال لازم را نداشته و با این روند هرگز نخواهد داشت. واکنشی که سازمان ملل درباره حوادث ایران نشان داد کاملا مغرضانه است چرا که درباره حوادث کشورهایی همچون فرانسه، آلمان، آمریکا و جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کرده یا به حداقل واکنش اکتفا می کند.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که دو نفر از اعضای کمیته حقیقت یاب سازمان ملل ارتباطی نزدیک با نازیلا قانع دارند و تحصیلکرده یک دانشگاه در انگلستان هستند و هم اکنون نیز تدریس می کنند.

خوشحالی عامل نفوذی بهائیت در این موضوع و ترسیم خط و نشان برای ایران گواه بر خیالات خام تشکیلات فرقه ضاله بهائی علیه ایران است و نشان دهنده دست داشتن عوامل آنها در اغتشاشات است که باعث شده به دفاع از آنها برخیزند.

در اینستاگرام همراه ما باشید

انتخابات فرمایشی بیت العدل با هدف ورود افراد خاص