خشنودی بهائیت از تصویب قطعنامه جدید ضد ایران

دفتر نمایندگی جامعه بهائی در سازمان ملل،۱۵ فروردین در توئیتی ضمن ابراز شادمانی از تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌‌ جدید علیه ایران خبر داد. این قطعنامه که به بهانه «نقض حقوق اقلیت‌های مذهبی یا اعتقادی» توسط کشورهایی نظیر ایسلند، ایرلند شمالی، مقدونیه شمالی، مولداوی و انگلیس به کمسیاریای عالی حقوق بشر سازمان ملل ارائه شد. جالب آنکه […]

دفتر نمایندگی جامعه بهائی در سازمان ملل،۱۵ فروردین در توئیتی ضمن ابراز شادمانی از تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌‌ جدید علیه ایران خبر داد.

این قطعنامه که به بهانه «نقض حقوق اقلیت‌های مذهبی یا اعتقادی» توسط کشورهایی نظیر ایسلند، ایرلند شمالی، مقدونیه شمالی، مولداوی و انگلیس به کمسیاریای عالی حقوق بشر سازمان ملل ارائه شد.

جالب آنکه آرای منفی این پیش نویس ۸کشور، آرای ممتنع ۱۶ کشور و آرای مثبت به آن ۲۳ کشور بوده اند. یعنی مجموع آرای منفی و ممتنع بیش از رای های مثبت است و ارائه دهندگان و موافقان این پیش نویس غالبا کشورهایی هستند که تابع سیاست های غرب بوده و استقلالی از خود ندارند.

از طرفی، وجود عناصر بهائی مانند «نازیلا قانع» به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر و «رها بحرینی» به عنوان کارمند دفتر حقوق بشر سازمان ملل، نشان از نفوذ بهائیت و تحمیل خواسته‌های این تشکیلات در مصوبات این سازمان بین‌المللی دارد.

شادمانی مرکز بهائیت از این رویداد در سال جدید، نشان از شدّت دشمنی این فرقه علیه جمهوری اسلامی و نیز رضایت بهائیت از عملکرد افراد نفوذی‌اش در نهاد حقوق بشر سازمان ملل دارد.

عملکرد بهائیت علیه ایران، محتوای پیام نوروزی بیت‌العدل حیفا و اقدامات بهائیان در کشور، نشان می‌دهد که از نقشه‌های این تشکیلات و آسیب‌های آن نباید غافل بود.

خشنودی بهائیت از تصویب قطعنامه جدید ضد ایران

در اینستاگرام همراه ما باشید

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران