در آستانه برگزاری جام جهانی2022 قطر؛

حیله تشکیلات بهائیت برای امیر قطر با خبرسازی دروغ

در آستانه برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 به میزبانی کشور قطر، تشکیلات بهائیت با دروغ‌پردازی و فریب افکار عمومی به دنبال امتیازگیری از کشور برگزار کننده است.

جامعه بهایی چند کشور در حرکتی از پیش تعیین شده و هماهنگ، نامه‌هایی خطاب به امیر قطر ارسال کردند و با ادعای تبعیض، محدودیت ها و نقض حقوق بشر از وضعیت بد بهائیان در قطر ابراز نگرانی کردند.

نامه‌های مذکور توسط نمایندگان جوامع بهایی آمریکا، انگلیس، استرالیا، بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند و اسپانیا به سفارت‌های قطر در کشورهای متبوعشان تحویل داده شده است.

در تیتر این خبر آمده است : امیر قطر تنها چند هفته قبل از جام جهانی گفت که به لیست سیاه و تبعیض بهائیان پایان دهید.

فرقه بهائی با حیله و نیرنگ تلاش می‌کند از فرصت جام جهانی ۲۰۲۲ و سوءاستفاده از وضعیت کشور قطر در آستانه برگزاری که به سرعت مشغول آماده‌سازی شرایط است به نفع تشکیلات بهائیت بهره‌برداری کند و در عین حال با خبرسازی دروغین، اذهان عمومی را آماده پذیرش کند در حالی که چنین عباراتی از امیر قطر منتشر نشده و تنها مدعی آن رسانه رسمی تشکیلات بهائیت است.

دایان علایی نماینده جامعه بهائی در سازمان ملل که بازیگردان اصلی این سناریو است با گره زدن وضعیت جامعه بهائیان قطر و جوامع مذکور در ایران و یمن، ضمن سیاه‌نمایی از وضعیت بهائیان سه کشور به نوعی امیرقطر را تهدید به فعال‌سازی پرونده های حقوق بشری کرده و درنهایت گفته است، بهائیان در سراسر جهان امیدوارند که اعلیحضرت امیر بتواند از طرف بهائیان، خود قبل از حذف آنها از سرزمینش مداخله کند.

در شرایطی که برگزاری بدون حاشیه جام ۲۰۲۲، اولویت اول امیر قطر است، طرح مسائل حقوق بشری توسط دایان علائی، نامه نگاری نمایندگان تشکیلات بهائیت در ۹ کشور و تیتر دروغین رسانه های رسمی و حامی بهائیت که همگی به صورت هماهنگ و همزمان انجام شده، فقط می تواند برای تهدید و تحت تاثیر قرار دادن و به موضع انفعال کشاندن امیر قطر باشد.

حیله تشکیلات بهائیت برای امیر قطر با خبرسازی دروغ

حیله تشکیلات بهائیت برای امیر قطر با خبرسازی دروغ

در اینستاگرام همراه ما باشید

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهاییت