حوزه و روحانیت هدف عملیات روانی آموزشکده بهائی توانا

آموزشکده توانا وابسته به تشکیلات بهائیت با سوژه‌سازی و دروغ‌پراکنی به دنبال ایجاد بحران اجتماعی در کشور است.

در حالی که با روشن شدن ماهیت واقعی اغتشاشگران برای مردم، اوضاع کشور به روال عادی بازگشته و مردم مشغول فعالیت روزمره هستند، در دو روز آغازین پس از تعطیلات نوروزی آموزشکده توانا وابسته به تشکیلات بهائیت همچنان با سوژه‌سازی و دروغ‌پراکنی به دنبال ایجاد بحران اجتماعی است و با رسانه‌های معاند همچون بی‌بی‌سی و … در آتش فتنه می دمند.

انعکاس وضعیت خانواده آشوبگران و بازنشر برخی دیوارنوشته‌های به جا مانده، موضوعات هرروزه این رسانه ها را تشکیل می دهند اما در دو روز گذشته تخریب مواضع و چهره های حوزوی روند افزایشی داشته است.

آموزشکده توانا با پرداختن به اظهارات اساتید حوزوی پیرامون مسائل حجاب و درخواست افزایش بودجه شهر مذهبی قم، این مسائل را سوژه تخریب قرار داده و به دروغ با موضوع افزایش بودجه مراکز حوزوی پیوند زده و در ادامه نهادهای حوزوی را حامی تبعیض مذهبی و سیستماتیک معرفی کرده است.

ناامیدی و شکست میدانی پی در پی معاندین نظام موجب شده تا سوژه‌هایی را هدف قرار دهند که ظرفیت بیشتری برای ایجاد بحران اجتماعی دارند بنابراین هوشیاری و دقت‌نظر چهره‌های حوزوی در اظهارنظرها و گفت و شنودها می تواند در خنثی سازی عملیات روانی معاندین تاثیر بسزایی داشته باشد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران