رویای جهانی شدن و جامعه سیصد هزار نفری

بهائیان رویای جهانی شدن را روزانه صدبار در اخبار و بیانیه‌هایشان مشق می کنند تا از یادشان نرود و آنقدر این ادعا را تکرار کرده‌اند که باورشان شده است.

رسانه های رسمی و وابسته به تشکیلات بهائیت هر روز مسائلی را پیرامون وضعیت فعلی و تاریخچه بهائیت ادعا و منتشر می کنند که تعجب هر فردی را با کمترین اطلاعات از وضعیت و تاریخ بهائیان برمی انگیزد؛ گویا گمان می کنند با گذشت زمان، حقایق تاریخی پیرامون این فرقه و جنایاتی که در ایران مرتکب شده اند به فراموشی سپرده شده است.

آنها رویای جهانی شدن را روزانه صدبار در اخبار و بیانیه هایشان مشق می کنند تا از یادشان نرود و با تکرار ادعاها، در ظاهر باورشان شده  وخواب شیرین جهانی شدن را تحقق یافته می پندارند.

تشکیلات بهائی با کمک صهیونیست‌های کودک‌کش اسرائیل و دوستان آمریکایی‌شان در هر سمینار و کنفرانس با ربط و بی‌ربط، حضور پیدا می کنند و با تمجید از منقولات بهاء و جانشینانش که مملو از ادعاهای توخالی چون صلح و بشردوستی است، چنان تبلیغ می کنند که  گویی به مقام خودستایی رسیده اند.

مخالفت بزرگترین مراکز اسلامی و بزرگان شیعه و سنی، مبنی بر باطل و گمراه بودن این فرقه را کنار گذاشته و تمجیدهای تعدادی یهودی و مسیحی و بودایی وابسته به استکبار جهانی از بهاییان را در بوق و کرنا می‌کنند؛ در حالی که بزرگان شیعه و سنی با مطالعه ادعاها و آثار ضلال تشکیلات بهائیت فتوا به ضلالت و گمراهی این قوم داده‌اند اما در مقابل ثناگویان این فرقه ضاله، فقط گلچینی از آرزوها و اظهارات موسسین بهائی همچون حسینعلی نوری و عباس افندی را در حاشیه سمینارها و کنفرانس ها شنیده اند.

البته آنچه بهائیان در مجامع مختلف نقل و قرائت می کنند با روح خشونت طلب و منفعت طلب تشکیلات بهائیت متضاد است و ثناگویان، بدون علم و آگاهی و گاه غرض‌ورزانه هم‌پیاله بهائیان شده اند.

وضعیت خاص جمهوری اسلامی ایران در روزهایی که گذشت و مشغولیت ارکان و بدنه دولت به خنثی سازی و عبور از تحریم ها و اغتشاشاتی که سردمداران لیبرال دموکراسی جهان، برای نظام اسلامی ایران ایجاد کردند، زمینه را برای جولان تشکیلات بهائیت و رسانه های رسمی و وابسته آن فراهم ساخت تا همزمان با آشکار کردن ذات خشونت‌طلب و فتنه انگیزشان در اخبار و فعالیت های میدانی این بار به صراحت در سایت بهائی نیوز بنویسند: چه کسی مسیر آینده ایران را ترسیم می کند؟

فرقه ضاله بهائیت که در اندیشه و آرزوی ترسیم مسیر آینده ایران است و حتما این آرمان را به گور اضمحلال تشکیلاتش خواهد برد، اثبات ادعاهای کهنه و سراسر دروغی مثل مظلومیت و پایداری حسینعلی نوری و پیروانش را همچون دو قرن گذشته بازهم تکرار میکند و دسیسه قتل ناصرالدین شاه و پناه بردن ذلت بار به کنسول روسیه را کتمان می کند.

از آرمان‌های بهائیت جامعه‌سازی خصوصا در ایران است و از گذشته تاکنون همواره در اعلام آمار بهائیان تسجیل شده غلو می کند به طور مثال تعداد بهائیان ایران در زمان تبعید حسینعلی نوری و همراهانش از ایران را سیصد هزار نفر نوشته اند که این نقل جز قصه ای بیش نیست زیرا در زمان تبعید حسینعلی از ایران،اصلا بهائیتی مطرح نبوده تا وی پیروانی داشته باشد بلکه وی با عده ای از پیروان باب همراه بودند که جایگاه بعضی از آنها در میان بابیان به مراتب بالاتر از حسینعلی نوری بود؛ به همین دلیل وی با حیله و نیرنگ، خود را مباشر صبح ازل معرفی میکرد. مشخص است که سیاست دروغ از ابتدا سیره بهائیت بوده و علاوه بر نظام و مردم ایران، خودشان هم می دانند که امروز با گذشت حدود ۲۰۰ سال، جامعه سیصدهزار نفری در ایران فقط خیالی واهی۰ است که اگر از خواب غفلت بیدار شوند محو خواهد شد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خشونت و توهین در ذات تشکیلات بهائیت