اقدامات بهائیت برای حاکمیت جهانی

جلسه مشترک بهائیت با مقامات کشورهای مختلف قدمهایی برای رسیدن به حاکمیت جهانی است.

سرویس خبری جامعه بهائی (BWNS) دوازده بهمن از جلسه مشترک بهائیت با مقامات دولتی برزیل خبر داد و این خبر را با تیتر «برزیل: فراتر از تقسیمات از طریق یک هویت مشترک» منتشر کرد.

بنابر گزارش سرویس خبری جامعه بهائی، جلسه مشترکی توسط دفتر امور خارجی بهایی برزیل با مقامات دولتی این کشور در کنگره ملی برازیلیا (پایتخت برزیل) برگزار شد که موضوع مطرح شده در آن “بررسی نقش دین در ترویج هویت مشترک در میان جمعیت های مختلف کشور از طریق به رسمیت شناختن ماهیت معنوی بشریت” عنوان شده است.

فرقه ضاله بهائیت برای رسیدن به هدف نهایی تشکیلات که  دست یابی به حاکمیت جهانی است در تلاش است تا با مطرح کردن مباحثی همچون اتحاد دینی، سیاسی و اجتماعی نقشه تشکیلاتی این فرقه را به پیش برد و در گام نخست با روش های مختلف بهائیت را به عنوان یک دین الهی به جامعه جهانی معرفی می کند.

این روند مدتی است که سرعت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده و تشکیلات بهائیت ضمن برگزاری جلسات مشترک با سازمان ملل و همچنین مقامات دولتی کشورهای مختلف مانند آمریکا، رژیم اشغالگر قدس، بحرین، امارات، برزیل و…. می کوشد تا نقشه مذکور روندی صعودی نسبت به گذشته داشته باشد.

نفوذ و معرفی عناصر بهائی در مجامع بین المللی، نیل به اهداف این فرقه ضاله را سرعت بخشیده و اقدامات مقتضی نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی را ضروری نشان می‌دهد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

رویای جهانی شدن و جامعه سیصد هزار نفری