برنامه‌ریزی برای تغییر سیاست‌های ضدبهائیت کشور قطر

تشکیلات بهائیت برای نفوذ و تغییر وضعیت بهائیان در کشور قطر نقشه هایی را اجرا می کند که در آخرین آنها یکی از اعضای پارلمان اروپا وارد میدان شده است.

منطقه خاورمیانه و کشورهای همسایه ایران از مهمترین اهداف، برای اجرای برنامه های تبلیغی و توسعه‌ای تشکیلات بهاییت محسوب می شود.

در ادامه سیاست‌های عادی سازی و به رسمیت شناختن بهاییت در کشورهای خاورمیانه که با مدیریت این فرقه ضاله انجام می شود بانی دوگال نماینده تشکیلات بهاییت در سازمان ملل، اظهارات یکی از اعضای پارلمان اروپا در حمایت از بهائیان قطر را توئیت کرد.

«برت جان رویسن» عضو پارلمان اروپا در اظهاراتی گفته است: من از قطر می خواهم که از حقوق جامعه بهایی دفاع کند و اطمینان حاصل کند که بهائیان دیگر از کشور اخراج یا مجبور به ترک نمی‌شوند.

گفتنی است، مدتی پیش از برگزاری جام جهانی فوتبال در کشور قطر نیز تعدادی از نمایندگان بهائی ساکن در کشورهای مختلف به صورت همزمان نامه هایی با محتوای مشابه را به سفارتخانه های قطر ارسال کرده و خواستند قطر مواضع سابق درباره بهائیان را کنار بگذارد.

در اقدام مذکور که هدفش فشار بر امیر و مسئولین قطری در شرایط حساس جام جهانی بود، تصور میشد بتوانند امتیازاتی از امیر قطر دریافت کنند اما باعملکرد خوب سران کشور قطر نقشه تشکیلات بهاییت شکست خورد.

در اینستاگرام همراه ما باشید

حیله تشکیلات بهائیت برای امیر قطر با خبرسازی دروغ

تحرکات تشکیلات بهائیت در حاشیه خلیج فارس