بهائیت شریک دزد و رفیق قافله

تشکیلات بهائیت که در سرزمینی اشغالی اجاره نشین شده و از حمایت رژیم صهیونیستی بهرمند است؛ شعار حمایت از مردم می دهد.

دفتر نمایندگی جامعه جهانی بهایی (BIC) هجده بهمن، بیانیه جامعه جهانی بهائی به شصت و یکمین جلسه کمیسیون توسعه اجتماعی سازمان ملل  منتشر کرد.

گفتنی است دفتر شصت و یکمین جلسه کمیسیون توسعه اجتماعی در سازمان ملل متشکل از نمایندگی از کشورهای قطر، کاستاریکا و زامبیا و رژیم اشغالگر قدس است.

طبق خبر فوق تشکیلات بهائی بیانیه‌ای را برای شصت و یکمین جلسه کمیسیون توسعه اجتماعی که از ۱۷ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در محل سازمان ملل در حال برگزاری است صادر کرده است.

لازم به ذکر است که کمیسیون مربوطه در این جلسه به موضوع «ایجاد اشتغال کامل و مولد برای همه، جهت غلبه بر نابرابری ها و اجرای کامل دستور کار ۲۰۳۰ برای توسعه پایدار» می پردازد.

علاوه بر آن «پرداختن به اثرات اجتماعی بحران های چند نوظهور جهت تسریع بهبودی اثرات آنها از طریق اجرای کامل دستور کار ۲۰۳۰ برای توسعه پایدار» از دستوران جلسه است و طرح‌ها و برنامه های سازمان ملل در رابطه با وضعیت گروه های اجتماعی نیز بررسی خواهد شد.

نکته حائز اهمیت اولویت این جلسه است که با موضوع اشتغال اطلاع‌رسانی شده به همین دلیل تشکیلات بهائیت نیز بیانیه ارسالی را بر مبنای همین موضوع منتشر کرده است.

تشکیلات بهائیت دراین رویداد نیز همچون رویه اخیر سعی کرده تا با بهانه‌های متعدد در نشستهای بین المللی شرکت کند یا برای ابراز وجود حداقل بیانیه‌ای در باب موضوعات نشست‌های بین المللی صادر کند.

در اینستاگرام همراه ما باشید

تشریح نقشه بهائیت برای ایران توسط رسانه رسمی فرقه