گرانترین قبر دنیا با اعانات بهائیان ساخته شد

تشکیلات بهائیت پس از تکمیل ساخت یکی از گرانقیمت‎‌ترین قبرهای جهان، ساخت مرکز بازدیدکنندگان عکا را آغاز کرد.

رسانه های رسمی و وابسته به تشکیلات بهائیت، از تکمیل پروژه باغ رضوان در حوالی شهر عکا و محل جدید دفن عبدالبها واقع در سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند و در ادامه این پروژه ساخت مرکز بازدیدکنندگان عکا آغاز شده است.

تشکیلات بهائیت پس از مرگ عبدالبهاء از همان ابتدا قصد داشت که مقبره دیگری غیر از محل دفن باب برایش فراهم کند اما این کار تاکنون به طول انجامیده است.

گفتنی است محل دفن عبدالبهاء در باغ رضوان که ساخت آن به اتمام رسیده، یکی از گرانقیمت‌ترین قبرهای دنیا محسوب می شود. تشکیلات بهائیت و رسانه‌های وابسته نسبت به ساخت اماکن مقدسه در ایران و مرقد امام راحل بارها موضعگیری کرده و با مقایسه وجود نیازمندان در ایران و ساخت و ساز اماکن، سعی در تضعیف و تخریب اعتقادات شیعیان داشته‌اند. عنادورزی عناصر تشکیلات بهائی در حالی است که علی‌محمد باب زیارت قبور و مقبره سازی را درست نمی دانسته؛ با این حال ارقام نجومی صرف ساخت مقبره های موسسین این فرقه ضاله می شود.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که بخش مهمی از منابع ساخت مقبره های نجومی در سرزمین های اشغالی توسط بهائیت از اعانات بهائیان سراسر جهان مخصوصا بهائیان ایران تامین می‌شود اما همواره نسبت به وضع نامطلوب اقتصادی بهائیان ایران گلایه می کنند؛ به واقع اگر چنین ادعایی صحیح باشد بهائیان ایران چگونه هزینه های نجومی ساخت مقبره های باب و بهاء را تقبل می کنند.

لازم به ذکر است، انتشار چنین اخباری توسط رسانه‌های تشکیلات بهائیت علاوه بر جنبه تبلیغاتی و معرفی فرقه، موجب انگیزش بهائیان برای ارسال کمک‌های مالی جهت تکمیل این پروژه پرهزینه می شود.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خشونت و توهین در ذات تشکیلات بهائیت