ترویج فیلم ضد ایرانی توسط سایت بهائی

سایت بهائی مروج فیلم ضد ایرانی می تواند برای افرادی که خارج از مرزهای ایران زندگی می کنند و کمترین آگاهی را از دنیایی واقعی جامعه ایران دارند اثرگذار باشد.

سایت آسو وابسته به بنیاد تسلیمی بهائی ششم اسفند گفت‌وگویی با “مهران تمدن” مستند ساز ضد ایران که ساکن فرانسه است منتشر کرد. وی از کارگردانان مخالف اسلام، نظام ایران و روحانیت است و در آثارش از ایران چهره‌ای سیاه به نمایش گذاشته و جایگاه دین و روحانیت را زیر سوال برده است.

گفت‌وگوی آسو  با این مستند ساز درباره دو فیلم به نامهای «در جایی که خدا نیست» و «بزرگترین دشمن من» است که کارگردان تلاش کرده از مجرمان و هنجارشکنان جامعه قهرمان بسازد و نظام قضایی و امنیتی کشور را زیر سوال ببرد. تخریب نهادهای انقلابی و شایعه پراکنی درباره بازجویی از زندانیان و مجرمان با هدف تغییر جایگاه مجرم به صاحب حق مدتهاست در برنامه معاندان نظام مخصوصا تشکیلات بهائیت قرار گرفته است.

داستان پردازی و شایعه پراکنی از وقایع معمول پس از اغتشاشات در دو دهه اخیر است که توسط شبکه های خبر پراکنی همچون بی‌بی‌سی، صدای آمریکا، رادیو فردا، توانا، آسو  و… منتشر می شود وهمواره تلاش می‌کنند مسئولان و ماموران سیستم قضایی و امنیتی کشور را در ذهن مردم به افرادی ظالم و ستمگر تبدیل کنند و از مجرمان، قاتلان و کسانی که بی رحمی ویژگی ثابت آنها است قهرمانان ملی خلق کنند.

بهائیت چون در میان مردم جایگاهی ندارد، روش تخریب چهره جمهوری اسلامی ایران را برگزیده است و برای این کار چه ابزاری بهتر از فیلم می توان یافت که تاثیرگزاری بسیاری بر مخاطب دارد، خصوصا نسبت به افرادی که خارج از مرزهای ایران زندگی می کنند و کمترین آگاهی را از دنیایی واقعی جامعه ایران دارند.

در اینستاگرام همراه ما باشید

تضعیف منافع بهائیت و شبکه سعودی در انگلستان