شبهه افکنی بهائیت علیه مراجع عظام تقلید

تشکیلات بهائیت به دلیل ضربات سختی که با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی رژیم شاهنشاهی متحمل شد به دنبال عقده‌گشایی با تخریب سربازان جبهه مقدم مقابله با کفر است.

دنیای اسلام چه در زمان حیات و چه پس از شهادت امامان معصوم “سلام الله علیهم اجمعین” همواره مورد هجمه مخالفان و بدخواهان بوده و دشمنان از هر ابزاری برای نابودی اسلام شیعی استفاده کرده‌اند. پس از آغاز غیبت کبری امام دوازدهم(عج) مهمترین حامیان اسلام ناب که در مقابل هر نوع تعرضی ایستاده و مقابله کرده‌اند و در این مسیر جان و توان خود را پیشه ساخته‌اند علمای اعلام و مراجع عظام تقلید بوده و هستند.

دوران حاضر نیز مستثنی از این قاعده نبوده، چنانکه مفاخر دینی شیعه هر کجا انحرافی را مشاهده کردند با تمام وجود به مقابله و اصلاح آن پرداختند که از مهمترین نمونه های آن حضور موثر علما و مراجع به رهبری امام راحل(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده است که در مقابل رژیم ستمشاهی پهلوی شکل گرفت. رژیم پهلوی که تشکیلات فرقه ضاله بهائیت در اعماق آن نفوذ کرده و می توان گفت که به دست بهائیت مدیریت می‌شد.

ضربه سختی که بهائیت از این انقلاب و حرکت جهادی متحمل شد باعث کینه ورزی و عداوت نسبت به علما و مراجع شده و در طول بیش از ۴۰ سال گذشته، تشکیلات این فرقه ضاله با کمک استکبار جهانی و صهیونیسم از هر ابزار و بهانه‌ای برای تخریب بزرگان دینی استفاده کرده است؛ گرچه همواره با شکست مواجه شده است.

یکی از اقدامات جنود شیطلانی بهائیت، بهره‌گیری از کاربران شبکه های اجتماعی در تخریب چهره علما و مراجع عظام تقلید است که با دورغ و شبهه‌افکنی، تضعیف جایگاه مردمی بزرگان دینی را هدف قرار داده است و این بار دروغ بزرگ حضور نداشتن مراجع معظم تقلید در جنگ و رفاه زدگی را به ایشان نسبت داده است.

این در حالی است که حضور دلیرانه علمای دین از حوزویان سطوح پایین تا مراجع عظام تقلید و شخص مقام معظم رهبری در جبهه های نبرد حق علیه باطل به کمک عکاسان و هنرمندان عرصه جنگ به ثبت رسیده است و جانبازی و شهادت تعداد زیادی از حوزویان و مراجع تقلید به دست بدخواهان اسلام و نظام امری غیرقابل انکار است.

در همان کوران جنگ تحمیلی تشکیلات بهائیت پیروانش را از مداخله در دفاع از کشور منع کرده بود و با سوء‌استفاده از شرایط اقتصادی آن زمان کشور، به بهاییان دستور داده بود تا اموال مردم را بهای ناچیزی مالک شوند.

ممکن است عده اندکی از مردم به دلیل بحرانهای پیش آمده نگاه سابق را نسبت به علما و روحانیون نداشته باشند اما عامه مردم مرجع فکری و دینی خود را به خوبی شناخته و در ادامه مسیر نیز تا رساندن پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلیش یاور همیشگی علمای اعلام و مراجع عظام تقلید خواهند بود ان شاء الله.

در اینستاگرام همراه ما باشید

اعلان جنگ عنصر بهائی علیه ایران در شبکه سعودی