انتشار کلیپ بازگشت یک نفر دیگر از اتباع فرقه مدعی دروغین یمانی

انتشار کلیپ بازگشت یک نفر دیگر از اتباع فرقه مدعی دروغین یمانی

انتشار کلیپ بازگشت یک نفر دیگر از اتباع فرقه مدعی دروغین یمانی

در ساعت ۱:۵۹ عصر روز چهارشنبه ۲۶/۸/ ۱۴۰۰ آقای «پورآذر» مبلّغ فعّال سابق فرقه مدعی دروغین یمانی در کانال خود کلیپ برائت رسمی یکی از اتباع این فرقه که حاوی برائت رسمی او از آن فرقه است را منتشر کرد.

انتشار کلیپ بازگشت :

آقای «پورآذر» طبق اطلاع قبلی اولین کلیپ از اتباع تازه جدا شده از فرقه همبوشی را در کانال خود منتشر کرد. این شخص خود را طلبه سطح۲ حوزه علمیه معرفی کرد، و بیان داشته که در مراسم پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام توسط یکی از موکب های این فرقه و با هماهنگی صورت گرفته با اتباع این فرقه در ایران جذب این جریان منحرف شد. طبق اظهارات وی، با استبصار و جدا شدن آقای «سید پورآذر» و اعلام برائت رسمی ایشان، او نیز برای آگاهی دیگر اتباع این فرقه منحرف و ضد مهدویت، برائت رسمی خود از فرقه را اعلام داشته و از محضر حضرت ولی عصرعج و اتباعی که با تبلیغ او به این فرقه پیوستند طلب حلالیت کرده و از آنان دعوت به جدایی و بازگشت به آغوش تشیع نموده است.

نمونه های این‌چنینی که نوید افزایش خروج پیروان فرقه همبوشی از آن را می دهد و بسی جای شکرانه نیز دارد را می توان برای آگاهی بخشی دیگر اتباع این فرقه و نیز عموم جامعه به کار برد. البته این مهم را تنها با مدیریتی صحیح و به دست گرفتن ابتکار عمل و جهت دهی درست، رشد دادن آن و بدست می آید و با هماهنگی فعالان عرصه نقد و مبارزه با جریان مدعی یمانی و نیز مسئولین مربوطه ایده های جدید و روشهای بهتر نیز برای حصول سریع تر به نتیجه نهایی حذف این فرقه بوجود خواهد آمد.

بازگشت دو نفر دیگر از اتباع فرقه مدعی یمانی از این جریان منحرف

کانال رسمی موسسه معراج در ایتا