انتشار مستند زندگی قرةالعین برای احیای جنبش‌های زنانه

انتشار مستند زندگی قره‌العین تحریک و تقویت جنبش‌های زنانه در ایران را دنبال می‌کند.

یک کانال تلگرامی وابسته به تشکیلات بهائیت هفدهم فروردین ۱۴۰۲ قسمت اول مستندی درباره‌ی زندگی طاهره قرةالعین با نام «خاک شکوفه آتش» را منتشر کرد که ساخته شبنم طلوعی است.

در توضیح این مستند، طاهره قره‌العین زنی ادیب و نامی ممنوعه در ایران معرفی شده که سرگذشتش در هاله‌ای از ابهام است و کارگردان این اثر سعی کرده تا میان اقدام به کشف حجاب طاهره قرةالعین و جنبش‌های زنانه و ترویج فساد در مقابله با آرمان‌های دینی پیوند برقرار کند.

همچنین تشکیلات بهائیت همواره از هر ابزاری برای تحریک و تقویت اغتشاشات در ایران استفاده کرده است و انتشار این مستند که قطعا نمی تواند محصول چند روزه باشد در پی حمایت موذیانه تشکیلات بهائیت از بحران اجتماعی کشف حجاب در ماه‌های اخیر ایران است.

فرقه سراسر بدعت بهائی که کینه دیرینه از شیعه و مردم ایران دارد با همدستی آمریکا و اسرائیل و دیگر معاندین نظام در التهابات اخیر کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم نقش‌‌آفرینی کرد که بازداشت تعدادی از بهائیان توسط دستگاه‌های امنیتی این مساله را به وضوح اثبات کرد.

گفتنی است، فاطمه برغانی قزوینی ملقب به زرین‌تاج و مشهور به قرةالعین از مریدان شیخی مذهب سید علی‌محمد باب و از رهبران جنبش باب بوده‌است وی از متهمین قتل عمویش معروف به شهید ثالث و از موثرین واقعه بدشت بود.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران