اعضای بیت‌العدل در انتخاباتی نمایشی مشخص شدند

پس از برگزاری سیزدهمین انتخابات نمایشی تشکیلات بهائیت، اعضای مرکز جهانی بهائی موسوم به بیت‌العدل مشخص شدند.

در ادامه انتخابات فرمایشی بیت العدل و انعکاس خبری آن، خبرنامه جامعه جهانی بهائی(BWNS) که رسانه رسمی تشکیلات بهائیت است ۱۱ اردیبهشت خبری را با عنوان: «سیزدهمین کنوانسیون بین المللی: بیت العدل جهانی انتخاب شد» منتشر کرد.

تشکیلات بهائیت ماه ها تلاش کرد با روش‌های مختلف بهائیان را نسبت به این انتخابات نمایشی حساس کند. حجم گسترده اخبار، و تصاویر که از لحظه ورود شرکت کنندگان در انتخابات به شهر حیفا توسط رسانه‌های بهائی منتشرشد از این قبیل است.

فرقه ضاله بهائی با ورود افراد شرکت کننده در انتخابات به شهر حیفا، ضمن برگزاری جلسات و بازدید از اماکن مقدس بهائی برای آنها و روشهای دیگر توانست همچون گذشته نظر تشکیلات را در تعیین افراد جدید بیت العدل به آنها الغاء کند.

طبق افکار باطل فرقه افراد انتخاب شده به مدت پنج سال در این مرکز عضویت خواهند داشت و از این پس معصوم بوده و تا پنج سال دستورات آنها برای تشکیلات لازم الاجراء است؛ اعضای بیت العدل که به علت کهولت سن یا سیاست های تشکیلات از عضویت بیت العدل بیرون می روند دیگر معصوم نیستند! غیر از “استفان بیرکلند و استفان هال” که سال گذشته به علت کهولت سن استعفا داده بودند بقیه منتخبین از اعضای قبلی بیت العدل هستند همچنین ایرانی تبارها همچنان بیش از سایر کشورها در بیت العدل حضور دارند.

در اینستاگرام همراه ما باشید

خوشحالی بهائیت از رفتار غیردیپلماتیک علیه ایران